Головна 3D різьба Ремонт ЧПУ Фрези Меблі Youtube Facebook Google+ Rus Eng Контакти Далі +38(067) 503 46 64 tdk@uch.net

Капітелі Накладки Кутики Молдинги Розетки Решітки Рами Герби Балясини Кабріоль Панно


Фрезерно гравірувальні верстати СМ-600 для фрезерування, гравіровки, координатного свердління та розкрою листових матеріалів


Представляємо Вам фрезерний верстат з ЧПК СМ-600Ф4 з робочим полем 1240х660 мм. Cтанок може виконувати роботи по фрезеруванню та свердлінню друкованих плат по заданій програмі, а також по обробці матеріалів: дерева, ДСП, МДФ, фанери, пластиків, полістирола, полікарбоната, акріла, оргскла , ПВХ , текстолітів, кольорових металів.


Верстати можуть використовуватися для фрезерування, гравірування, скрайбування та координатного свердління заготовок з текстолітів, пластиків, кольорових металів кінцевим інструментом - фрезами та свердлами - по робочій програмі.


Фрезерування - це обробка різних матеріалів за допомогою ріжучего інструмента - фрези. Переваги данного виду обробки на наших верстатах - точність поверхонь після фрезрування, висока продуктивність, можливість многократного повторювання програм.


Гравіруванне или гравіровка - це нанесення зображення, орнаменту, надпису на поверхні твердих матеріалів - металу, каменю, дерева, скла, линолеуму - спеціальними фрезами. Переваги данного виду обробки на наших верстатах - висока продуктивність - можливість обробки 4-х заготовок одночасно.


Скрайбування - це розділення заготовок матеріала шляхом надрізу фрезою з кожної сторони на визначену глибину. Переваги данного виду обробки на наших верстатах - можливість криволінійного задання контуру з високою точністю обробки.


Свердління - це різання матеріалів інструментом який обертається з подачою вздовж осі обертання для виготовлення отворів. Переваги данного виду обробки на наших верстатах - можливість використання інструменту діаметром від 0.3 мм, швидкість - більш ніж 200 отворів за хвилину та висока точність - до 0.02 мм.


Комплекс з компьютерним забезпеченням операцій дозволяє обробляти листові матеріали розмірами 1240 х 660 та інші заготовки висотою до 50 мм.


Основний інструмент - чотири фрезерні головки - високооборотні шпінделі АС-72/0.6 - на аэростатичних опорах з частотою обертання до 72000 об/хв, закріплені на корпусах лінійних двигунів, розміщених на гранітному порталі. Переміщуючись вертикально с заданими швидкостями, можуть вирізати на заготовках різні фігури та складні форми. Підготовка програм для обробки - в Автокад прикладній, робота з форматами DXF, DWG.


3D моделювання для ЧПУ - ТУТ


Заточка та продажа фрез для ЧПУ - ТУТ


назад головна далі


Публікацію авторських матеріалів та відеороликів дозволено тільки в разі прямого посилання на сайт ©